Oferta


Witamy na naszej stronie, zapewne trafili tutaj Państwo w związku z tym, iż poszukują miejsca, w którym mogą spędzić miło czas oraz zjeść coś dobrego.  Drugim powodem może być organizowana impreza, w związku z tym w ofercie umieściliśmy podstawowe informację dotyczace tego czym się zjamujemy - dodatkowo zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem tel 32 271 31 10 - odpowiemy na wszystkie pytania, na które nie znajadą Państwo odpowiedzi tutaj.

 

Można się z nami również kontaktować drogą mailowa: restauracja@balaton.zabrze.pl


Zajmujemy się organizacją :

- wesel (przykładowe menu wraz z wyceną)

- studniówek,

- imprez okolicznościowych tj: urodziny, imieniny, pożegnanie z wsółprcownikami, komunie, wieczory panieńskie,

- zabaw tanecznych taki jak wieczorki karnawałowe, Dzień Kobiet, Andrzejki oraz zabawa Sylwestrowa


Uwaga Uwaga ! Specjalnie dla przyszłych Pań młodych !

Analizując szereg zadań, obowiązków, które pochłaniają niesamowitą ilość czasu podczas przygotowań do tego jedynego, wyjątkowego dnia, postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie oraz sprawić aby obowiązki stały się przyjemnością.

Do naszej oferty dołączmy  - zamawiacjąc go tutaj dodatkowo otrzymacie od nas 5% zniżki !

 

Życzymy przyjemności w organizacji !

 

Notatnik panny młodej

 

Więcej zdjęć oraz opis pod linkiemRaz w tygodniu w naszej ofercie pojawiają się dania, kórych nie znajdą Państwo w karcie menu:

Szef Kuchni poleca:

Od 20.01.2013 - kliknijMogą Państwo zamówić u nas danie na wynos i odebrać je u nas w restauracji, a jeżeli czas na to nie pozwala zajmujemy się również dowozem do klienta*.

 

Usługą, którą wprowadziliśmy od stycznia jest catering dla klientów indywidualnych oraz firm.

Firmom oferujemy kolorowe kanapki koktajlowe, organizację przerw kawowych, spotkań firmowych, prezentacji oraz organizację imprez integracyjnych.

Dla klienta indywidualnego usługa ta obejmuje obsługe komunii, 18-nastek, urodziny, imienin itp. Zaczynajac od przygotowania samego posiłku, poprzez wypożyczenie potrzebnego sprzętu, kończąc na obsłudze przez kelnerów.

 

Mamy możliwość wypożyczenia stołów i krzeseł, zastawy stołowej, sztućców, szkła, bielizny stołowej oraz sprzętu cateringowego tj: termosy, podgrzewacze, patery itp.

 

W menu znajdą Państwo szeroką gamę dań węgierskich oraz polskich, a dodatkowo w tygodniu od 13:00 do 17:00 do wyboru mają Państwo zestawy obiadowe w cenie 20 zł.Wynajmujemy również sale na:

- prezentacje

- spotkania biznesowe 

- konferencje itp.

 

 

Wycenę menu oraz cateringów dla każdego klienta robimy indywidualnie w zalezności od potrzeb i wymagań klienta.

 

*Do zamówienie poniżej 200 zł doliczamy dojazd - 3 zł / km

 Zamówienie powyżej 200 zł - dowóz gratis na terenie Zabrza, poza - koszt ustalany indywidualnie.